Misija

Uzkopšanas uzņēmums SIA „Marix” profesionāli un atbildīgi sniedz piedāvātos uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus. Uzņēmuma personāls ir pieredzes bagāts, kvalificēts, ar vēlmi strādāt un pilnveidoties.

Mūsu uzņēmuma prioritāte ir augsta kvalitāte un individuāla, operatīva pieeja katram klientam. Lai darbus paveiktu nevainojami, uzņēmuma rīcībā ir daudzpusīga tehniskā bāze ar profesionālu un inovatīvu aprīkojumu.

Uzkopšanas uzņēmums SIA „Marix” šajā nozarē ir ar pieredzi no 2008.gada, un šobrīd pastāvīgo klientu skaits ir vairāk kā 145 uzņēmumi. Lielākā daļa klientu ar mums sadarbojas jau daudzu gadu garumā.
    
Mūsu uzkopšanas uzņēmumam uzticas arī valsts un pašvaldības institūcijas un uzņēmumi ar paaugstinātām drošības prasībām - vēstniecības, bankas, lidostas, jo spējam nodrošināt ne tikai augstāko kvalitāti un visizdevīgāko cenu, nodrošināt klienta noteikto drošības prasību izpildi. Tieši mūsdienīgās un inovatīvās uzkopšanas un tīrīšanas iekārtas ir tās, kas ļauj samazināt izpildes laiku, reizē palielinot darba efektivitāti.

Esat laipni gaidīti uz sadarbību ar uzkopšanas uzņēmumu Marix arī jūs!